Arkanické bratrstvo

Z RealmsWiki
Přejít na: navigace, hledání
Symbol Arkanického bratrstva

Arkanické bratrstvo, též někdy označované jako Mystické bratrstvo je gilda mágů a žoldácká skupina, operující zejména na Severu, se sídlem v Luskanu. Jak i sám název napovídá, organizace je opředená tajemstvími, neboť řada členů bratrstva má skrytou identitu a ani není veřejně známo kdo je současným vůdcem Arkanických.

Z historie se ukázalo, že Arkanické bratrstvo je mocichtivou organizací s diskutabilní morálkou, která rozhodně nechce chybět u žádných větších událostí (ať už otevřeně, nebo skrytě) a ráda střádá cenné informace, za které je ale ochotna i slušně zaplatit.

Sídlo bratrstva je uprostřed Luskanu, na jejich vlastním ostrově, kde se tyčí ikonická Věž mystických věd. Věž připomíná obrovský kamenný strom s pěti obrovskými větvemi, kdy jedna je uprostřed a zbylé čtyři se přiklání na jednu ze světových stran. Někteří pozorovatelé Věž přirovnávají spíše k pařátu, nežli stromu.

Vůdce bratrstva je neznámý kouzelník, který je titulovaný jako Arkán Arcimág, pod nímž jsou čtyři Nejvyšší kouzelníci. Každý Nejvyšší kouzelník zodpovídá za jednu z věží, tj. za Severní, Západní, Jižní, nebo Východní věž.

Členové

  • Pernel Stříbrný: Nižší mág operující v terénu. (pozn. DM: jméno bude upraveno)
  • Mistr Y: Vyšší mág z Jižní věže, jeho zaměření je věštění a je vždy hladový po nových informací. (pozn. DM: jméno bude upraveno)
  • Akar Kessell: Zesnulý, kdysi znám jako Tyran Planiny ledového větru. Stojí za zrodem Křištálové věže.