Ignis

Z RealmsWiki
Verze z 24. 7. 2022, 13:13, kterou vytvořil Malabar (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání
Ignis, ohnivý mág

Ingins je ohnivý kouzelník a zakládající člen Bergfrionovo společnosti. Říká se o něm že pochází ze Stříbroluní, kde se svého času vzdělal na tamních školách jako kouzelník a následně působil v některých z obraných složek města. Už před více jak 10-ti lety se ale vydal na Planinu ledového větru, kde následně s Bergfrinem založili společnost.

Na Ingisovi je už na první pohled vidět jeho záliba v ohnivé magii. Většina z jeho oděvů je laděna do červených barev s doplňky v černé či oranžové barvě. Pod hávy, které jsou často otrhané má svou typickou vínovou vestu se zlatým prošíváním, která je naopak vždy v perfektním stavu a nabízí snad tisíce různých kapsiček.

Jakožto mág může být viděn se svou magickou knihou, kterou uchovává v prostém látkovém obalu. Kniha je z černé kůže, posázená červenými kameny nejrůznějších odstínů.

V debatách je často netečný a vlažný pokud jej téma moc nezajímá. Občas si i mluví sám pro sebe. Pokud ale řečník najde pro Ignise zajímavé téma, je mu oplaceno doslova plamenným zájmem a kvalitní konverzací.